Všetko najlepšie, Jenisejská

  • PDFTlačiťE-mail

Spoločnosť Tramtaria Slovakia, s.r.o. je organizátorom benefičných koncertov Happy birthday, Jenisejská a Všetko najlepšie, Jenisejská. Výťažok z týchto koncertov bude venovaný Základnej škole Jozefa Urbana na Jenisejskej ulici v Košiciach na rekonštrukciu areálu školy a výstavbu multifunkčného ihriska v areáli školy. Oba koncerty sa konajú pri príležitosti 40. výročia školy vo štvrtok 5. mája 2016 v Angels Aréne v Košiciach.
Koncert Happy birthday, Jenisejská sa uskutoční 5.5.2016 o 16.30 hod. a v rámci takmer dvojhodinovej šou plnej svetiel vystúpi Dara Rolins, Dominika Mirgová, Rakby, Laci Strike, Black Evils a Andej Bičan.
Vo večernom koncerte Všetko najlepšie, Jenisejská, ktorý sa bude konať 5.5.2016 o 19.30 hod. vystúpia Dara Rolins, Fragile, Peter Cmorík, Katka Knechtová, Kristína, Marián Čekovský, Black Evils a Andrej Bičan.

Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=21881
Hromadné objednávky vstupeniek so zľavou: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

V prípade, že máte záujem byť partnerom koncertu /fakturácia masívnej reklamnej kampane/, darcom /2%, darovacia zmluva, produktový dar, služba/, pričom okrem zaradenia loga do kampane Vám pri určitej výške plnenia zabezpečíme odovzdanie symbolického šeku priamo na pódiu, kontaktujte nás na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Vyhľadávanie

Kontakt

 

Tramtaria Slovakia s.r.o.

Sídlo a fakturačná adresa:

Uralská 8, 040 12, Košice

Prevádzka a korešpondenčná adresa:

Pri bitúnku 5, 040 012, Košice

Tel.: 0907 165 165

E-mail:

tramtaria@tramtariaslovakia.sk

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok