Referencie

Klienti

  • PDFTlačiťE-mail

 

Medzi klientmi, pre ktorých náš tím realizoval rôzne podujatia, eventy, firemné akcie, prenájom atrakcií, animácie, hostesing a iné služby, je možné nájsť súkromné spoločnosti s rôznym zameraním, orgány samosprávy a štátnej správy, obchodné centrá, materské a základné školy a rôzne ďalšie subjekty. Sme radi, že sa počet spokojných klientov stále rozrastá a tešíme sa na každú ďalšiu spoluprácu.

 

Zrealizované podujatia

  • PDFTlačiťE-mail

 

Tu nájdete zoznam s uvedením väčšiny podujatí, ktoré sme pre našich klientov realizovali. Ako sa môžete presvedčiť, ide o podujatia pre rôzne cieľové skupiny, podujatia rôzneho charakteru, podujatia v rôznych častiach Slovenska a podujatia s rôznou náročnosťou, skladbou, ale aj rozpočtom. Sme pripravení pripraviť podujatie aj pre vašu spoločnosť, obec, školu, agentúru, ale aj pre kolektív kolegov, kamarátov, skupinu viacerých rodín, či individuálnych klientov.

Vlastné podujatia

  • PDFTlačiťE-mail

 

Vzhľadom k tomu, že dobre poznáme prostredie kultúry, zábavy a vzdelávania, snažíme sa vytvoriť a zrealizovať niekoľko vlastných podujatí a projektov, ktoré majú zaujímavú myšlienku a potenciál osloviť potencionálnych návštevníkov a účastníkov. Už v tejto chvíli máme pripravené ďalšie ročníky pravidelne sa opakujúcich podujatí a tiež nové podujatia pre rôzne cieľové skupiny.

 

 

Obchodná činnosť

  • PDFTlačiťE-mail

 

Predaj a distribúcia mexickej hračky Peonza na území Košického a Prešovského kraja

(kampaň 09-12/2011 predaných 38 000 kusov)

Vyhľadávanie

Kontakt

 

Tramtaria Slovakia s.r.o.

Sídlo a fakturačná adresa:

Uralská 8, 040 12, Košice

Prevádzka a korešpondenčná adresa:

Pri bitúnku 5, 040 012, Košice

Tel.: 0907 165 165

E-mail:

tramtaria@tramtariaslovakia.sk

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok