Babysitting

  • PDFTlačiťE-mail

Zabezpečíme pre vašich klientov v poslednej dobe veľmi žiadanú službu, a to starostlivosť a opateru detí priamo na podujatí. Často sú realizované podujatia, na ktorých sa zúčastňujú rodiny, prípadne rôzne menšie oslavy narodenín, či firemné akcie. Ponúkame možnosť vytvorenia priestoru a zabezpečenia animátoriek, ktoré sa v čase, keď sa chcú dospelí návštevníci podujatí nerušene baviť, postarajú o ich deti. Zabezpečujeme jednak profesionálnu starostlivosť animátoriek, ktoré sa starajú o bezpečnosť a program detí /samozrejme v prípade potreby deti odchádzajú k rodičom a následne sa vracajú/ a zabezpečujeme tiež kompletný mobilný detský kútik, prípadne vybavenie jednotlivými prvkami, hračkami, ale aj hracími konzolami a ďalšími atrakciami. Týmto spôsobom je možné zabezpečiť spokojnosť klientov, pretože sa určitý čas môžu venovať svojim partnerom, priateľom, kolegom a zároveň je o ich deti postarané.

Na rôzne podujatia, festivaly, otvorené akcie, eventy zabezpečujeme kompletný mobilný detský kútik s dozorom, v ktorom sa jednak môžu hrať deti pod dozorom rodičov, alebo môžu rodičia svoje deti tiež uložiť a my im zabezpečíme opateru. Keďže prevádzkujeme detské kútiky v obchodných centrách, máme vypracovaný systém starostlivosti o deti a komunikácie s rodičom.

Veľkou výhodou pre výber našej spoločnosti pre realizáciu vašich podujatí je stočlenný školený a zodpovedný tím našich pracovníkov, animátorov, organizátorov a ďalšieho personálu, kreativita, profesionálny prístup, dvadsaťročné skúsenosti, množstvo zrealizovaných podujatí a spokojných klientov.

 

Vyhľadávanie

Kontakt

 

Tramtaria Slovakia s.r.o.

Sídlo a fakturačná adresa:

Uralská 8, 040 12, Košice

Prevádzka a korešpondenčná adresa:

Pri bitúnku 5, 040 012, Košice

Tel.: 0907 165 165

E-mail:

tramtaria@tramtariaslovakia.sk

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok