Babysitting

  • PDFTlačiťE-mail

 

V dnešnej uponáhľanej spoločnosti je pre rodiny s menšími deťmi problém riešiť svoje pracovné povinnosti alebo spoločenské aktivity tak, aby bolo postarané o deti. Preto vám ponúkame „babysitting u vás doma“, čiže opatrovanie detí počas vašej zaneprázdnenosti. Ak potrebujete byť v práci, ak sa chystáte na oslavu, na ples, alebo na väčší nákup, či nejakú cestu, zabezpečíme opatrovanie vašich detí profesionálnymi animátormi podľa vašich požiadaviek. Opatrovanie zabezpečujeme od dvoch hodín po niekoľkodňové alebo pravidelne sa opakujúce intervaly. Vek, pohlavie a zručnosti vyslaných animátorov zabezpečíme podľa vašich požiadaviek, veku a počtu detí a ďalších okolností.

Ponúkame vám aj opatrovanie a starostlivosť o deti aj s realizáciou aktivít počas rôznych osláv, svadieb, rodinných stretnutí, na ktorých síce sú dospelí prítomní, ale chcú mať priestor pre pokojné rozhovory a vlastný program. Počas dohodnutých časov sa o deti vo vedľajšej miestnosti, prípadne v časti väčších miestností postarajú naši animátori. Tí zabezpečia opateru, dohľad, ale aj aktivity, ktoré deti zabavia. Okrem toho si na takéto podujatia s účasťou detí môžete objednať aj rôzny program /klauni, kúzelníci, divadielko.../, alebo atrakcie /nafukovacie hrady, elektroautíčka, mobilný detský kútik.../ a ďalšie služby. Animátori samozrejme nebudú brániť deťom v kontakte s rodičom, ale budú sa ich snažiť zaujať tak, aby rodičia a dospelí mali priestor pre seba.

Na prvom mieste pri realizácii všetkých našich podujatí je bezpečnosť všetkých účastníkov, čomu podriaďujeme všetky ostatné úkony

Veľkou výhodou pre výber našej spoločnosti pre realizáciu vašich podujatí je stočlenný školený a zodpovedný tím našich pracovníkov, animátorov, organizátorov a ďalšieho personálu, kreativita, profesionálny prístup, dvadsaťročné skúsenosti, množstvo zrealizovaných podujatí a spokojných klientov.

 

Vyhľadávanie

Kontakt

 

Tramtaria Slovakia s.r.o.

Sídlo a fakturačná adresa:

Uralská 8, 040 12, Košice

Prevádzka a korešpondenčná adresa:

Pri bitúnku 5, 040 012, Košice

Tel.: 0907 165 165

E-mail:

tramtaria@tramtariaslovakia.sk

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok