Zimomravanie

  • PDFTlačiťE-mail

 

Vďaka skvelej myšlienke Mesta Banská Štiavnica sme pre malých aj veľkých pripravili druhý ročník rodinného dobrodružno-poznávacieho festivalu Zimomravenie.

V sobotu 28. marca bude počas celého dňa košická Hlavná ulica plná atrakcií a zábavy. Pri dolnej bráne sa uskutoční slávnostný otvárací ceremoniál za účasti Kráľa Zimomrava prvého a nasledovať bude sprievod rozprávkových bytostí do Historickej radnice. Tam bude počas celého dňa prebiehať pódiový program s vystúpeniami divadielok, minidisko, animáciami, kúzelníka a ďalších. V priestoroch Hlavnej ulice bude prebiehať dobrodružná rodinná hra so stanovišťami /registrácia pred Historickou radnicou/.

Opäť nebudú chýbať zaujímavé aktivity múzeí a galérií a množstvo sprievodných podujatí v celom historickom centre našich krásnych Košíc. Pri infostánku pred Historickou radnicou dostanú všetci záujemcovia bezplatne bulletin s kompletnými informáciami o programe, časový harmonogram podujatia a mapu centra s vyznačenými miestami konania podujatia a jednotlivých aktivít


Tešíme sa na Vás :-)

Vyhľadávanie

Kontakt

 

Tramtaria Slovakia s.r.o.

Sídlo a fakturačná adresa:

Uralská 8, 040 12, Košice

Prevádzka a korešpondenčná adresa:

Pri bitúnku 5, 040 012, Košice

Tel.: 0907 165 165

E-mail:

tramtaria@tramtariaslovakia.sk

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok